Особові дані

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ОСІБ, ЩО КОНТАКТУЮТЬСЯ В ПИТАННЯХ ДОПОМОГИ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ

Нижче ви знайдете інформацію про обробку ваших персональних даних, які ви надаєте, звернувшись до нас для допомоги біженцям з України, особисто, за допомогою листувань, електронним шляхом за адресою електронної пошти: rodo@uahelp.info

1. Адміністратор персональних даних («Адміністратор»)

Адміністратором є Фонд Pomagam Mądrze з філією в Зеленій Горі, вул.Вроцлавська 17b / 15-16, 65-427 Зелена-Гура, ІПН: 9731084016.

Зв’язатися з адміністратором можна по електронній пошті: rodo@uahelp.info або за листуванням: вул.Вроцлавська 17б / 15-16, 65-427.

2. Мета та правові основи обробки персональних даних

Персональні дані, надані нам через контактну форму, електронну пошту, по телефону або в рамках сервісу, ми обробляємо в першу чергу для організації допомоги біженцям. Тоді обробка таких даних здійснюється на підставі необхідності захисту життєво важливих інтересів біженця і зокрема, матері та її дитини (СТ.6 ст. 1 літ. d регламенту 2016/679).

Коли дані нам персональні дані біженців, є конфіденційною інформацією, зокрема, поєднуючи расового або етнічного походження, або про здоров’я, то обробка їх здійснюється також на тій підставі, що воно необхідне для захисту життєво важливих інтересів біженців, зокрема, матері та її дитини, які не в змозі фізично або юридично висловити згоду на таку обробку (ст.9 п. 2 листа. C регламент 2016/679).

Дані користувачів, з якими ми зв’язуємося по електронній пошті, по телефону або по листуванню, обробляємо кореспонденцію, для цілей, що випливають зі змісту заявки, або для встановлення контакту в майбутньому для організації допомоги. Ця обробка здійснюється на підставі юридично обґрунтованих інтересів адміністратора або третьої сторони організації допомоги, в тому числі звернення осіб, які звертаються за допомогою до осіб, що пропонують допомогу (СТ.6 ст. 1 літ. F регулювання 2016/679)

Коли обробка відноситься до конфіденційних персональних даних, оприлюднених на нашому сайті особою, до якої належать дані, основою обробки даних є це оприлюднення (ст.9 ст. 2 літ. д) регламент 2016/679).

У тому випадку, якщо немає іншої підстави – обробка Ваших персональних даних звичайного характеру, зокрема основних ідентифікаційних та контактних даних, може здійснюватися на підставі вашої згоди, хоча б і вираженого таким чином, тобто не прямолінійно (СТ.6 пункту 1 літ. та постанови 2016/679). Коли обробка стосується конфіденційних даних, зокрема, поєднуючи расового або етнічного походження, або про здоров’я, то при відсутності іншої бази – така обробка буде грунтувалося на підставі вашої згоди, але явного і вираженого в конкретній меті, який ви вкажете (ст.9 п. 2 листа. регламент 2016/679)

3. Обов’язок надання особових даних і їх категорії.

Дані, що обробляються Адміністратором, можуть включати ім’я та прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону та будь-яку іншу інформацію, що міститься у змісті повідомлення, за винятком конфіденційних даних (наприклад, пов’язаних зі здоров’ям), які ми негайно видаляємо. 

Надання ваших персональних даних є добровільним, але без нього зв’язатися з вами з метою, що випливає із змісту програми, буде неможливо.

4. Одержувачі ваших персональних даних

Ваші персональні дані можуть бути передані суб’єктам, які надають послуги хостингу для цього веб-сайту, постачальникам електронної пошти, а також особам, які співпрацюють з Адміністратором, а також надавачам, зокрема, послуг ІТ, юридичних, медичних, послуг з найму приміщень, психологічні, опіки та освітніх послуг.

5. Ваші права щодо обробки ваших персональних даних

– Адміністратор не зможе скористатися цим правом, якщо є виняток, передбачений ст. 17 сек. 3 літ. b або e Регламенту 2016/679, у яких випадках ви не маєте на це права.

– Якщо Адміністратор прийме ваш запит, він обмежить обробку ваших персональних даних лише їх зберіганням. Операції обробки, крім зберігання, будуть можливі лише в одній із наступних ситуацій:

1) за згодою суб’єкта даних, 
2) з метою встановлення, розслідування або захисту претензій,
3) для захисту прав іншої фізичної або юридичної особи,
4) з причин важливих суспільних інтересів Європейського Союзу або держави-члена.

Ви маєте право на зазначені вище права за умови, що спеціальні положення не виключають і не обмежують ці права

Для реалізації вищевказаних прав зв’яжіться з Адміністратором у спосіб, зазначений у п.п.

6. Заперечення проти обробки ваших персональних даних

У зв’язку з тим, що ваші персональні дані обробляються на підставі законних інтересів, відмінних від прямого маркетингу (з метою прямого маркетингу ваші персональні дані не оброблятимуться), ви маєте право заперечити проти такої обробки в особливій ситуації.

У наведених вище випадках ваше заперечення має виправдовувати вашу конкретну ситуацію. Це підлягає нашій оцінці. Якщо такої особливої ​​ситуації не виникає або є вагомі, юридично обґрунтовані підстави для обробки, що переважають інтереси, права і свободи суб’єкта даних, або підстави для встановлення, розслідування чи захисту претензій, Адміністратор повідомить вас про це. У цьому випадку він зможе додатково обробляти ваші персональні дані. У результаті прийняття заперечення Адміністратор припиняє обробку персональних даних з метою, на яку було висунуто заперечення.

7. Скарга до контролюючого органу

У питаннях, пов’язаних з обробкою персональних даних, ви маєте право подати скаргу до контролюючого органу, тобто до голови Управління захисту персональних даних, за адресою Управління захисту персональних даних: вул. Ставки 2, 00 – 193 Варшава.

8. Обробка персональних даних в автоматизованому режимі

Немає рішень, які ґрунтуються виключно на автоматизованій обробці ваших персональних даних, включаючи профілювання.

9. Передача персональних даних в третю країну або міжнародну організацію

Ми не маємо наміру передавати персональні дані третій країні чи міжнародній організації, однак це може статися. Якщо Адміністратор повинен передати ваші персональні дані організаціям за межі Європейської економічної зони (ЄЕЗ), він забезпечить наявність спеціальних гарантій та належного рівня захисту даних. Ви можете передати ваші дані в третю країну в ситуації, коли адміністратор електронної пошти, яку ви використовуєте під час зв’язку з нами, використовує сервери, які фізично розташовані за межами ЄЕЗ.

10. Термін зберігання персональних даних

Дані, які обробляються з метою реалізації законного інтересу, будуть оброблятися до моменту їх заповнення або розгляду заперечення. Ми застерігаємо, що дані, оброблені з метою організації допомоги, будуть зберігатися Адміністратором до моменту надання такої допомоги, а потім негайно видаляються.

Дані, оброблені на підставі згоди, оброблятимуться до моменту їх відкликання.

* Розпорядження 2016/679 – Розпорядження (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних та про вільне переміщення таких даних, а також про скасування Директиви 95 /46 / WE (загальне розпорядження про захист даних) (Вісник законів UE L 119 від 04.05.2016)

ІНСТРУКЦІЯ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕДАЮТЬ СВОЇ  ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРУ

1.         Спосіб подання запиту / заявки на реалізацію права

2.         Запит, з яким ви можете звернутися щодо ваших персональних даних

У ситуаціях, коли обробка даних здійснюється на підставі вашої згоди на обробку даних, ви можете відкликати свою згоду в будь-який час, але обробка персональних даних до відкликання згоди залишиться законною.

Право на заперечення, надається Вам у зв’язку з вашою особливою ситуацією в тій мірі, в якій Ваші персональні дані обробляються на підставі законних інтересів адміністратора персональних даних (“Адміністратор”), відмінних від прямого маркетингу (з метою прямого маркетингу ваші особисті дані не будуть оброблятися). Ваше заперечення повинно містити обґрунтування вашої конкретної ситуації. Він підлягає оцінці адміністратора. Коли така конкретна ситуація не відбуватиметься або будуть існувати, юридично обґрунтовані підстави для опрацювання, що перевищують інтереси, права і свободи суб’єкта даних або підстави для встановлення, розслідування або захисту претензій, адміністратор повідомить вам про це. У цьому випадку він зможе продовжити обробку Ваших персональних даних. У зв’язку з розглядом заперечень адміністратор припиняє обробку персональних даних з метою, що стосуються заперечень.  

Право на заперечення не надається вам, якщо правовою підставою обробки Ваших персональних даних є згода, договір або необхідність виконання юридичних обов’язків, покладених на адміністратора, і, отже, СТ.6 пункту 1 літ. A, B або C правила 2016/679. Це право також може підпадати під інші обмеження, що випливають з окремих положень Закону.

Ви можете запросити доступ до вмісту персональних даних або надати їх копії.

Ви можете вимагати спростування персональних даних.

Ви можете вимагати видалення персональних даних (“право бути забутим”) у випадках, зазначених у СТ.17 регламенту 2016/679*. Ваше право буде здійснюватися тільки в тому випадку, якщо з положень не випливає правовий обов’язок їх обробки.

Ви можете вимагати обмеження обробки персональних даних у випадках, зазначених у ст. 18 пункту 1 регламенту 2016/679

– Якщо адміністратор врахує ваш запит, він обмежить обробку Ваших персональних даних тільки для їх зберігання. Інші операції обробки, крім зберігання, можливі тільки в одній з наступних ситуацій:

* з дозволу суб’єкта даних,
* для встановлення, розслідування або захисту претензій,
* для захисту прав іншої фізичної або юридичної особи,
* у зв’язку з важливими міркуваннями суспільних інтересів Союзу або держави-члена.

Думайте про передачу персональних даних в обсязі, в якому ваші дані будуть оброблятися в автоматичному режимі, з метою укладення та виконання договору, або обробляються на підставі згоди, тобто до отримання від Адміністратора особистих даних, в структурованому, широко використовуваному форматі, придатному для машинного читання; ви можете також передати ці дані іншому адміністратору даних.

У зв’язку з типом надаваних адміністратором послуг перераховані вище права можуть бути обмежені, зокрема: правом на постійне видалення, обмеженням обробки даних і запереченням проти їх обробки. Обмеження на здійснення прав осіб, які довірили свої дані адміністратору, обумовлені регулюванням, введеним чинним законодавством.

3.         Інформація, яка повинна бути вказана в заявці

Щоб прийняти вашу заяву і проаналізувати його, а також підготувати відповідь на нього, ми повинні знати, принаймні:

Всі комунікації у сфері реалізації прав ми здійснюємо після встановлення особи суб’єкта даних. Тому, будь ласка, вкажіть вищевказану інформацію в заяві.

4.         Оплата і відмова в реалізації заявки на право

Спілкування в сфері реалізації прав безкоштовно.

У разі явно необгрунтованих або надмірних запитів, зокрема, через їх постійного характеру, адміністратор може:

Явно необґрунтованими або надмірними вимогами особи, які виправдовують відмову від їх реалізації, вважається, зокрема, запит інформації, передача якої призведе до несанкціонованого розкриття професійної таємниці, таємниці підприємства, юридично захищеної таємниці.

За явно необґрунтовані або надмірні вимоги, які виправдовують надмірну оплату або відмову від вжиття заходів, може розглядатися, зокрема, звернення до нас з проханням про:

У разі визнання, що реалізація права, підлягає оплаті, або в разі відмови вжити заходів кожен раз обґрунтовуємо рішення і  додамо до повідомлення відправника запит на причини скачування оплати або відмови від вживання заходів, вказавши, чому в нашій оцінці вимоги є явно необгрунтованими або надмірними.

Кожен запит розглядається. Якщо виявиться, що ваш запит необгрунтований відповідно до чинного законодавства, то ми відмовимося його виконати. Про наше рішення Ви будете повідомлені.

5.         Термін, в якому ми повідомляємо про вжиті дії

Про дії, вжиті у зв’язку з вашим завданням, поданим відповідно до ст. 15-21 регламенту 2016/679 даних, ми повідомимо вам без зайвих затримок – і в будь-якому випадку протягом місяця з моменту отримання запиту.

Через складний характер запиту або кількості запитів термін може бути продовжений ще на два місяці. Протягом місяця з моменту отримання запиту ми повідомимо вам про це продовження терміну, вказавши причини затримки.

Якщо він не робить ніяких дій у зв’язку з вашими вимогами, то ми негайно – не пізніше ніж протягом місяця з моменту отримання запиту – повідомимо вам про причини невиконання дій і про можливість подачі скарги в наглядовий орган, звикористанням засобів правового захисту в суді.

6.     Форма надання інформації

Якщо ви передали нам свій запит в електронному вигляді, по можливості інформація також передається в електронному вигляді, якщо ви не запросите іншу форму. В основному ми надаємо інформацію в письмовій формі.

* Rozporządzenie 2016/679 – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119 z 04.05.2016)