Контакт

Якщо вам потрібна допомога або ви хочете запропонувати допомогу, зв’яжіться з нами за допомогою форми нижче.  Адміністратором ваших персональних даних, які ви надаєте через контактну форму, є SCOMMERCE GROUP Sp. z o.o. з юридичною адресою в Зелена Гура, вул. Вроцлавська 17B / 15-16, 65-427 Зелена Гура, NIP: 9731077097, KRS: 0000895286.
  Зв’язатися з Адміністратором можна за електронною поштою: rodo@uahelp.info або за адресою: вул. Вроцлавська 17B / 15-16, 65-427 Зелена Гура
  Ваші дані, надані у формі, обробляються для обробки вашого запиту через контактну форму, зокрема для організації допомоги на основі нашого законного інтересу у спілкуванні з користувачами веб-сайту або контактної форми.
  Надання ваших даних є добровільним, але необхідним, щоб відповісти на ваше повідомлення або вжити заходів для укладання договору.
  Ваші дані не будуть оброблятися довше, ніж це необхідно для відповіді або допомоги.
  Ви маєте право відкликати свою згоду на обробку (якщо обробка відбувається на основі згоди), доступ до ваших персональних даних, запит на виправлення, видалення або обмеження обробки, передачу ваших персональних даних, і ці права можуть бути обмежені законом.
  Ви також можете заперечити проти обробки ваших персональних даних.
  Якщо буде виявлено порушення захисту персональних даних, ви маєте право подати скаргу до Голови Управління захисту персональних даних (вул. Ставки 2, 00-193 Варшава).

  Натисніть і прочитайте детальну інформацію про обробку ваших персональних даних.