Інформація для іноземців

Електронне направлення на вакцинацію для іноземців – як зробити щеплення від COVID-19, якщо Ви не маєте номера PESEL (персональний ідентифікаційний номер особистості

Хто може зробити щеплення від COVID-19 у Польщі?

Важливо! У Польщі вакцинуватися можуть особи віком старше 18 років, а також підлітки та діти старше 5 років.

Для того, щоб отримати щеплення від COVID-19, необхідно звернутися до лікаря. Відсутність номера PESEL не є перешкодою для вакцинації. 

Які документи потрібні?

Для того, щоб отримати щеплення у межах Національної програми вакцинації, необхідно мати документ, що посвідчує особу – закордонний паспорт або тимчасове посвідчення особи іноземця (TZTC).

Якщо це можливо, кожного разу слід використовувати один і той самий документ, який також необхідно буде пред’явити перед вакцинацією.

Направлення, видане лікарем

Лікар має право і повинен видавати направлення на вакцинацію через користувацьку комп’ютерну програму gabinet.gov.pl. У змісті направлення, у полі «Дані пацієнта» слід вибрати «Інший ідентифікатор» (замість «Номер PESEL») та ввести номер посвідчення особи, яке пред’являє іноземний громадянин, тобто номер закордонного паспорта або тимчасового посвідчення особи іноземця (TZTC).

Направлення, видане лікарем – як зареєструватися на вакцинацію?

Якщо у Вас вже є направлення на вакцинацію, видане лікарем, необхідно зареєструватися в обраному пункті вакцинації на зручний для Вас термін. Це можна зробити наступним чином:

Під час реєстрації необхідно вказати номер документа, зазначений у Вашому електронному направленні.

Вакцинація проти COVID-19 

Необхідно мати з собою документ, що посвідчує особу, на підставі якого було видане направлення на щеплення.

В пункті вакцинації, перед процедурою щеплення Вам потрібно буде заповнити коротку анкету. Форма анкети доступна в пункті вакцинації англійською та українською мовами або на веб-сайті.

Важливо! Вакцинація проти COVID-19 для іноземних громадян, які перебувають у Польщі легально, надається безкоштовно.