Вам потрібна юридична допомога у зв’язку з ситуацією в Україні? Тут знайдеш список адвокатських і нотаріальних канцелярій, які надають поради щодо легалізації побиту, продовження візи, оренди квартир, отримання живлення і т.д. Деякі з них надають послуги безкоштовно.

Найновішу інформацію з юридичних питань можна знайти, наприклад, на веб-сайті, де інформація постійно оновлюється https://supportukraine.olesinski.com/

Якщо вам потрібен безпосередній контакт з юристом або адвокатом, ви можете знайти його тут:

Надає професійну юридичну допомогу громадянам України та українським підприємцям. Має великий досвід в транскордонних питаннях і в складних питаннях з міжнародними нитками. Експерти фірми мають багаторічний досвід надання юридичних послуг іноземним клієнтам, в тому числі в контексті підтримки діяльності в Польщі або представництва в судах з цивільних, кримінальних та економічних питань.

Сфера спеціалізації:

легалізація проживання та міграційне законодавство

трудові питання

створення та ведення бізнесу в польському регіоні

праві сім’ї з міжнародними нитками

кримінальна справа

Контакт: e-mail: kancelaria@tpaprocki.pl

додаткова інформація:

надає професійну юридичну допомогу громадянам України та українським підприємцям. Він має великий досвід в транскордонних питаннях і в складних питаннях з міжнародними нитками. Експерти фірми мають багаторічний досвід надання юридичних послуг іноземним клієнтам, в тому числі в контексті підтримки діяльності в польському регіоні або представництва в судах з цивільних, кримінальних та економічних питань.
Сфера спеціалізації:
легалізація проживання та міграційне законодавство
трудові питання
створення та ведення бізнесу в польському регіоні
праві сім’ї з міжнародними нитками
кримінальна справа
Контакт:
e-mail: kancelaria@tpaprocki.pl
додаткова інформація: http://paprocki-adwokaci.pl/


Натисніть тут для отримання додаткової інформації:  https://www.facebook.com/paprockiadwokaci/ 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Baczańska Szarata / Юридична фірма адвокатів та юрисконсультів Baczańska Szarata 
Pomoc prawna dla obywateli Ukrainy/ – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Baczańska, Szarata Spółka Partnerska (infoprawnik.pl)