Я МОЖУ ДОПОМОГТИ

Залиште контакт до себе якщо у вас є ідея, як допомогти нужденним, іншим способом – будь-яка допомога на вагу золота.
Приклади форм допомоги (але ми не обмежуємося ними взагалі) :
• Допомога в професійному перекладі, а й непрофесійному, що може допомогти українцям у повсякденному житті.
• Місця в дитячих яслах / дитячих садочках.
• Медичні / юридичні / Психологічні послуг.
• Послуги повсякденного життя.
• … і всі інші, які ви хотіли б запропонувати.
Відзначте в опитуванні, чи зацікавлені ви в одноразової / багаторазової / безперервної допомоги

  Адміністратором Ваших персональних даних, які ви надаєте через контактну форму, є Фонд Pomagam Mądrze з філією в Зеленій Горі, вул.Вроцлавська 17b / 15-16, 65-427 Зелена Гора, ІПН: 9731084016.
  З адміністратором можна зв'язатися по електронній пошті: rodo@uahelp.info або за листуванням: вул.Вроцлавська 17б / 15-16, 65-427.
  Ваші дані зазначені у формі, також детальні (наприклад, про здоров'я) обробляються з метою організації допомоги біженцям на підставі необхідності захисту життєво важливих інтересів біженців (зокрема, матері та її дитини), а, крім того, щоб задовольнити Ваш запит через форму зв'язку на підставі наших законно обґрунтованих інтересів засноване на зв'язку з користувачами сайту або форму зворотного зв'язку.
  Надання Вами даних є добровільним, але необхідно, щоб відповісти на ваше повідомлення або вжити заходів щодо укладення договору.
  Ваші дані не будуть оброблятися довше, ніж необхідно для відповіді або надання допомоги.
  Ви має право відкликати згоду на обробку, якщо обробка відбуватиметься на підставі вашої згоди, право на доступ до Ваших персональних даних, вимагати їх виправлення, видалення або обмеження обробки, передачі персональних даних, причому ці закони можуть підлягати обмеженням, передбаченим законодавством.
  Ви також можете відмовитися від обробки Ваших особистих даних.
  У разі визнання того, що відбулося порушення захисту персональних даних, ви маєте право подати скаргу голові Управління по захисту персональних даних (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  Натисніть і ознайомтеся з детальною інформацією про обробку Ваших персональних даних.